+38 (067) 507 20 90
+38 (095) 877 52 46

 
 
Задати запитання
Освіта за кордоном, імміграція, візи, стажування
Швидкий пошук програм
 
 
 


Послуги

Консультації по освітнім програмам та програмам стажування; підбір навчального закладу, програми стажування відповідно до вимог замовника (населений пункт, вартість навчання тощо); підготовка всіх документів до вступу та подача документів до навчального закладу; оформлення візи; переклади всіх документів; консультації та допомога з підбором житла; оформлення візи та організація поїздки батьків до дітей, які навчаються за кордоном; консультації з імміграційного законодавства та перспектив працевлаштування; підбір авіаквитка та програми страхування; розрахунок бюджету; організація ознайомчих поїздок до навчальних закладів тощо.
Повний супровід імміграційного процесу: від підготовки документів до подачі на візу. Індивідуальні консультації, переклади, оформлення документів, заповнення анкет, призначення дати подачі у візовий центр, або дипломатичну установу. Візові збори оплачуються додатково.
Консульські (візові) збори, оплачуються додатково. Під оформленням візи слід розуміти консультації з імміграційного законодавства, оформлення анкет, призначення дати подачі документів у візовий центр, перевірка документів на відповідність вимогам імміграційних правил. Рішення про видачу візи приймає співробітник (візовий офіцер) дипломатичної установи.
  • Реєстрація компаній
Повний супровід та 100% реєстрація компаній в інтересах замовника. Всі державні мита включені у ціну. У деяких випадках додатково оплачуються переклади та нотаріальне засвідчення документів.
Переклади, завірені печаткою бюро перекладів, або/та переклади надіслані замовнику у електронному вигляді.
Апостилювання документів. Державні мита, нотаріальне засвідчення, переклади (при потребі) оплачуються додатково.

Ми залишаємо за собою право відмовитися від надання послуг у випадках:
  •     надання фіктивних документів;
  •     надання неправдивої інформації;
  •     у випадку виявлення намірів нелегальної імміграції;
  •     у випадку ненадання необхідних для роботи документів/інформації протягом 14 днів;
Задати запитання

© 2001-2021 go-abroad.com.ua. Всі права захищено Квартири подобово у Києві