+38 (067) 507 20 90
+38 (095) 877 52 46

 
 
Задати запитання
Освіта за кордоном, імміграція, візи, стажування
Швидкий пошук програм
 
 
 


Франція запускає 4-річні візи для стартапів

Франція запускає 4-річні візи для стартапів »

Французький уряд оголосив про нову програму – French Tech Visa, яка дає можливість закордонним технічним фахівцям отримати візу для себе і сім’ї.

Про це повідомляє TechCrunch, підтверджуючи інформацію словами Аксель Лемер, французького держсекретаря з цифрових технологій.

Як повідомляється, це частина більш глобального проекту Passeport Talent. French Tech Visa спрямована на залучення іноземців, зайнятих в хайтек-галузі: засновників і співробітників стартапів; співробітників-іноземців, які бажають приєднатися до французьких стартапів; інвесторів і янголів.

За процедурою French Tech Visa підприємець отримує візу на 4 роки, з можливістю продовження. Чоловікові або дружині обіцяють видавати дозвіл на проживання і дозвіл на роботу у Франції.
Також ця програма буде зв’язуватися з акселераторами і світовими конкурсами стартапів – наприклад, команди-переможці зможуть розраховувати на прискорену процедуру видачі візи.

Французький уряд також розраховує створити список зі 100+ французьких стартапів – якщо іноземця наймає одна з цих компаній, він отримає візу.

На сайті проекту йдеться про швидкий запуск проекту, всім зацікавленим пропонується підписатися на оновлення.

Як відомо, в грудні 2016 року ізраїльське управління інновацій запустило програму “Інноваційні візи” для іноземних підприємців, які хочуть заснувати бізнес в цій країні.

За матеріалами finance.ua
Задати запитання

© 2001-2021 go-abroad.com.ua. Всі права захищено Квартири подобово у Києві